Rozpoczął się nabór do IX edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Więcej informacji w załączniku i na stronie https://bitwaregionow.pl

zyczenia wielkanoc 24

Informujemy, że w dniu 29.03.2024 r. (piątek) biuro LGD będzie nieczynne.

Zapraszamy po świętach.

26 marca br. w siedzibie LGD "Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej" w Łagowie odbyło się spotkanie przedstawicieli LGD Województwa Świętokrzyskiego. Podczas zebrania omówiono bieżące sprawy związane z działalnością LGD, a także dokonano wyboru reprezentanta świętokrzyskich grup w Grupie Tematycznej ds. Podejścia LEADER. Jednomyślnie został wybrany Prezes Świętokrzyskiej Sieci LGD Witold Kowal.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Powiatowego Urzędu Pracy w Opatowie, który realizuje projekt „ Aktywizacja zawodowa szansą na rozwój (II)" w ramach programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz wkładu krajowego.

Projekt ma na celu poprawę dostępu do zatrudnienia oraz integrację na rynku pracy.

Szczegóły projektu ----> w załączniku