Rozpoczął się nabór do IX edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Więcej informacji w załączniku i na stronie https://bitwaregionow.pl

miniaturka konkurs

Ankieta dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych (do pobrania) :

Szanowni Państwo!

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego zwraca się do właścicieli gospodarstw agroturystycznych z prośbą o wypełnienie ankiety, której celem jest identyfikacja i ocena potrzeb służących kształtowaniu rozwoju turystyki wiejskiej w regionie. Ankietę po wypełnieniu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21 kwietnia 2024 r.

Spośród osób, które odeślą wypełnione ankiety ROT wylosuje 3 podmioty, które otrzymają bezpłatną promocję swojego obiektu w social mediach i na stronach internetowych zarządzanych przez ROT (www.rot.swietokrzyskie.travel, www.swietokrzyskie.travel, profil ŚWIETOKRZYSKIE na Facebooku).

Ponadto spośród odesłanych ankiet zostanie wybrany jeden (maksymalnie dwa podmioty), w którym ROT zorganizuje wizytę studyjną.

--> Informacja dla beneficjentów

Przypominamy, że zgodnie z zasadami Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ostatecznym terminemrozliczenia operacji jest 30 czerwca 2024 r.

Wnioski o płatność końcową muszą zostać złożone przed tą datą. Nie ma możliwości przedłużenia tego terminu!

W związku z powyższym zachęcamy do jak najszybszego rozliczania operacji i składania wniosków o płatność.